KURS INSTRUKTOR FITNESS

Dla osób, które chcą dbać o siebie, inspirować i na tym zarabiać.
W naszej szkole nie tyko wręczamy dyplomy.
Pracujemy nad rozwojem Twojej kariery również po skończonym kursie.

Byłoby pięknie, gdybyś mogła dbać o siebie, inspirować i na tym zarabiać, prawda?

Ruch i piękne ciało kochasz ponad wszystko, ale… Zarzucasz sobie, że jesteś za mało przebojowa i za bardzo nieśmiała. Za mało wysportowana albo za bardzo wrażliwa… W dodatku nie jesteś pewna, czy uda Ci się rozpocząć wymarzoną pracę w klubie fitness. A przecież kurs to inwestycja. Czy jest sens pakować pieniądze w niepewne?

Nie ma sensu. Jeśli masz inwestować, to tylko w kurs z gwarancją powodzenia.

PSF 4FIT to jedyna szkoła, w której w pakiecie z kwalifikacjami dostaniesz pewność siebie, praktyki zawodowe i dostęp do kilkudziesięciu nagrań wideo, które pomogą Ci w rozwoju.

Zobacz, co mówią nasi absolwenci:

Nauczymy Cię prowadzenia zajęć fitness.

Opowiemy Ci o budowie człowieka, nauczymy podstawowych kroków w fitness, pracy z muzyką, tworzenia choreografii, prowadzenia lekcji wzmacniających i rozciągających. Wszystko z akcentem na praktykę – w końcu to z nią staniesz kiedyś w centralnym miejscu sali treningowej. Musisz być pewna swoich umiejętności.

Zobacz, czego nauczysz się na kursie:

Zjazd I. 2 dni – 10 godzin. Oficjalne rozpoczęcie kursu. Kwestie organizacyjne. Teoretyczne podstawy treningu fitness. Praca z muzyką. Technika kroków podstawowych i ich modyfikacje, łączenie kroków. Proces dydaktyczny. Planowanie i prowadzenie lekcji aerobiku. Metodyka nauczania choreografii.

Zjazd II. 2 dni – 10 godzin. Anatomia, fizjologia człowieka (1 dzień). Praca z muzyką, choreografia, c.d. Historia aerobiku. (2 dzień)

Zjazd III. 2 dni – 10 godzin.  Budowa lekcji fitness ABT iBS. Wzmacnianie – tok lekcji, technika, dobór ćwiczeń, obciążenia, progres

Zjazd IV. 2 dni – 10 godzin. Budowa lekcji fitness TBC. Nazewnictwo, cueing, kontakt z grupą. Podstawy stretchingu dynamicznego i statycznego.

Zjazd V. 2 dni – 10 godzin. Egzamin teoretyczny (1 godzina). Praktyka.

Zjazd VI. 1 dzień – 5 godzin. Warsztat “Kariera i pewność siebie Instruktora Fitness” z Martą Bukowską. Warsztat otwarty, mogą do niego dołączyć osoby spoza grupy.

Zjazd VII. 1 dzień – 5 godzin. Egzamin praktyczny. Zakończenie kursu. Wręczenie certyfikatów, szampan, truskawki i fanfary 😉

Pokażemy, jak budować karierę i pewność siebie.

Doradcai coach, który prowadził już niejedną rekrutację, zdradzi Ci, co i jak mówić, by przekonać do siebie pracodawcę. Nauczy Cię eksponować Twoje mocne strony i przećwiczy z Tobą różne scenariusze rozmów. Sprawi, że na rzeczywiste spotkanie w sprawie pracy pójdziesz zrelaksowana i pewna siebie. Dowiesz się, jak rozwijać karierę i zarabiać. Warsztat odbywa się w komfortowej sali, w centrum konferencyjno-szkoleniowym w Gdańsku, przy ul. Lęborskiej.

Więcej o warsztacie przeczytasz TUTAJ.

Zaopiekujemy się Tobą po kursie.

Boisz się, że rzeczywistość postawi przed Tobą wyzwania, o których na kursie nikt nie wspominał? Spokojnie! W chwili, kiedy staniesz się naszym absolwentem, zostaniesz członkiem tajnej grupy na Facebooku. Będziesz w kontakcie z innymi kursantami i – co najważniejsze – z naszymi ekspertami. Jest problem? Pytasz i wiesz. Otrzymasz również dostęp do kilkudziesięciu wideo nagranych przez naszych szkoleniowców podczas transmisji live (prowadzimy je regularnie!), m.in.:

 • Etapy rozwoju Trenera Fitness. Budowanie marki osobistej.
 • Zarabiaj jako trener personalny. Marketing.
 • 5 błędów i 5 pomysłów w przejściu „na swoje” w branży fitness.
 • Jak prowadzić małe studio fitness.
 • Diet coaching – na czym polega i jak może się przydać w pracy trenera.
 • Trening z tubbingiem.
 • Jak zdobyć nowych klientów?
 • Intermittent fasting – okresowe poszczenie.
 • Praca z klientem z problemami kręgosłupa.
 • Aktywność w ciąży.
 • W jaki sposób rozwijać się po zakończonym szkoleniu?
 • 5 błędów, przez które tracisz klientów i nie pozyskujesz nowych.
Gadżety super-instruktora.

Pierwszegodniaszkolenia dostaniesz od nas prezenty: długopis i notes z logo PSF 4FIT (żebyś w każdej chwili mogła zanotować nowości, których będziesz się uczyć), a także osobisty dziennik instruktora fitness. Dziennik został opracowany przez właścicielkę szkoły, coacha isocjologa tak, aby utrzymał Twoją motywację na wysokim poziomie i nie pozwolił jej opaść. W dzienniku znajdziesz również ćwiczenia, które pomogą Ci przygotować się do zawodu. Otrzymasztakżeobszerny skrypt szkoleniowy, którybędzie Ci towarszyszyłprzez najbliższe tygodnie.

Ucz się dalej, taniej!

Nasi absolwenci tworzą jedną, wielką fitnessową rodzinę. Ukończenie szkolenia Instruktor Fitness to dopiero pierwszy krok w zdobywaniu branży. Dlatego kursanci spotykają się na szkoleniach specjalistycznych, warsztatach, eventach i kurach on-line. Premiujemy osoby, które stawiają na jakość swoich treningów, profesjonalizm i stale podnoszą kompetencje. W podziękowaniu za zaufanie do naszej szkoły regularnie przyznajemy vouchery ze zniżkami na dalszy rozwój.

Wahasz się? Porozmawiamy!

To normalne, że masz mnóstwo i pytań i wątpliwości. Decyzja o zdobyciu nowego zawodu to dużo więcej niż wybór koloru paznokci. A może zastanawiasz się, czy lepszy byłby dla Ciebie kurs Trener Personalny PSF 4FIT? Zarezerwuj dla siebie 30 minut bezpłatnej konsultacji z doradcą psychospołecznym, coachem i socjologiem – Martą Bukowską (martabukowska.pl). Do niczego Cię to nie zobowiązuje, a wiele rozjaśni! Umów termin konsultacji: marta@4-fit.pl

Ty też możesz być podziwianą instruktorką fitness.

Aby to się stało musisz wykonać pierwszy krok, jakim jest podjęcie DECYZJI i zapisanie się na kurs. Od tego wszystko się zaczyna!

Chcesz więcej?

Zależy Ci na błyskawicznej karierze, indywidualnemu wsparciu i zdobyciu specjalizacji instruktorskiej? I słusznie! Dla takich osób jak Ty przygotowaliśmy PAKIET SZYBKI START. Zawiera on to samo, co pakiet STANDARD, a dodatkowo otrzymujesz:

Wybierasz dodatkowe szkolenie specjalistyczne.

Kluby fitness oferują ogromny wybór zajęć. Umiejętność prowadzenia samych form podstawowych to może być za mało, żeby zdobyć pierwszą pracę. Rozwiązaniem tego problemu jest zdobycie SPECJALIZACJI, która otworzy Ci drzwi do wielu klubów. Pomożemy Ci dopasować ją do Twoich naturalnych predyspozycji. Być może będzie to pilates, step lub trening funkcjonalny? Wybierasz 1 szkolenie specjalistyczne zoferty szkoły. Masz3 miesiące od dnia zakończenia kursu Instruktor Fitness na odbycie szkolenia (sprawdź w kalendarzu szkoły, jakie kursy są planowane na ten czas!).

Uczysz się, jak budować markę osobistą, która przyciąga klientów

Na pewno nie raz słyszałaś o tym, że do osiągnięcia sukcesu w branży fitness niezbędne jest zbudowanie MOCnej marki osobistej. Być może sama dostrzegasz taką konieczność, jednak zwracanie na siebie uwagi wydaje Ci się zbyt ekshibicjonistyczne lub kojarzysz je z przechwalaniem się.Pomożemy Ci zbudować wiarygodną i autentyczną markę osobistą, która stanie się fundamentem rozwoju Twojej kariery. Otrzymasz dostęp do 4 modułówszkolenia, a każdy z nich zawiera:

 • obszerny PDF z wypunktowanymi najważniejszymi treściami i ćwiczeniami do wykonania (od 10 do 15 str. każdy z modułów);
 • 11 lekcji wideo, łączny czas nagrań to ponad 110 minut;
 • rysunek (graficzne przedstawienie podstaw, od których zaczniemy pracę: Twoje wartości, misja i wizja).

Więcej o kursie przeczytasz TUTAJ.

Opieka mentora – 60 min. konsultacji coachingowo – mentoringowej.

W praktyce każdego instruktora prędzej, czy później przychodzi taki moment, w którym potrzebujesz rozmowy z mentorem – wysłuchania, spojrzenia na swoją sytuację z szerszej perspektywy, poszukania rozwiązań, których nie dostrzegasz. My mamy dla Ciebie czas, kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness i kompetencje i uprawnienia do tego, żeby się wspierać, doradzać i wyznaczać nowe kierunki działań. Sesja coachingowo-mentoringowa to 60 min. tylko dla Ciebie z coachem, socjologiem i doradcą psychospołecznym Martą Bukowską. Od dnia skończenia kursu Instruktor Fitness masz aż 6 miesięcy na jej wykorzystanie.

Więcej przeczytasz TUTAJ

Skąd wiemy, że to działa?

Bo śledzimy losy naszych absolwentów. Fakty mówią same za siebie:

 • 100% naszych absolwentów, którzy chcieli pracować w wymarzonym zawodzie instruktora fitness – właśnie to robi;
 • to właśnie u nas pierwsze kroki stawiały takie osoby, jak: Katarzyna Bujanowska – twórczyni Fizjofitki w Pelplinie; Monika Stryjewska, Izabela Brodzińska, Monika Kubrak – instruktorki sieci klubów Zdrofit, Sandra Bukowska – manager Forma Fitness Club Kartuzy; Małgorzata Murawska – właścicielka Studio Fitness Fit Lady w Gdańsku; Karolina Orłowska – zawodniczka fitnessu sylwetkowego;  Natalia Jędrychowska i Jolanta Budziak – instruktorki sieci klubów Studio S7; Anna Mądziel – właścicielka Studio Bohema i wiele innych.

One też miały kiedyś mnóstwo wątpliwości. Po 60 godzinach spędzonych z naszymi ekspertami uwierzyli, że wymarzone życie jest w zasięgu ręki. Teraz czas na Ciebie!

Co Ci przeszkadza w zdobyciu upragnionego zawodu?

Nie jesteś pewna, czy zawód instruktora fitness jest dla Ciebie?

Dołącz do naszej grupy na FB, gdzie rozmawiamy o plusach i minusach pracy w zawodzie instruktora fitness. Żadnego koloryzowania – prawda z pierwszej ręki. Nie jest prawdą, że musisz mieć jakieś magiczne zdolności, żeby zostać instruktorem. Wszystko zależy od Twoich chęci i zaangażowania.

Boisz się, że nie zdobędziesz pracy po szkoleniu?

Nasza szkoła jako jedyna w Polsce kładzie ogromny nacisk na pomoc w rozwoju kariery zawodowej swoich absolwentów. Zapewniamy Ci praktykę, podpowiadamy, jak rozpocząć pracę, nawet jeśli nie masz doświadczenia.

Cierpisz na chroniczny brak pieniędzy?

Kurs pomoże Ci to zmienić! To nie wydatek, a inwestycja w przyszłość. Zwróci Ci się z nawiązką już w pierwszym kwartale pracy.

Gotowa na pierwszy krok do realizacji marzeń?

Zobacz, jakie formalności musisz spełnić, żeby zapisać się na kurs.

 • ukończone 17 lat (osoby 17-letnie składają kopię legitymacji szkolnej i zgodę opiekuna prawnego wraz z jego kserokopią dowodu osobistego
 • dobra koordynacja ruchowa i poczucie rytmu
 • złożenie dokumentów (kserokopia dowodu osobistego, dwa zdjęcia formatu 3,5 x 4,5 cm)
 • zaświadczenie od lekarza rodzinnego potwierdzające, iż stan zdrowia pozwala podjąć aktywność fizyczną
 • zgłoszenie najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem kursu.

To co? Świat fitness stoi przed Tobą otworem. Wchodzisz?

* 1 szkolenie specjalistyczne spośród oferty szkoły; szkolenie wybiera kursant i ma 3 miesiące od dnia zakończenia kursu Instruktor Fitness na odbycie szkolenia (sprawdź w kalendarzu szkoły, jakie kursy są planowane na ten czas!)

INWESTYCJA:1990 zł

Przy płatności jednorazowej: 1990 zł.

Cena obejmuje: obszerny skrypt szkoleniowy i dziennik instruktora, egzaminy, certyfikat i legitymację Instruktora Fitness PSF 4FIT.

Opłatę rezerwacyjną w wysokości 500 zł należy uiścić dokonując zgłoszenia (w dziale „sklep”). Pełna opłata za uczestnictwo w szkoleniu musi zostać wniesiona najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia poprzez sklep on-line (inaczej jest w przypadku płatności ratalnej).

Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem marzenia! Wybierz płatność w ratach!
Cztery równe raty po 525 zł (I opłata przy rezerwacji miejsca, II do 10-tego dnia następnego miesiąca, III do 10-dnia kolejnego miesiąca, IV do 10-dnia kolejnego miesiąca)

Jesteś zarejestrowana jako bezrobotna? Dowiedz się w swoim Urzędzie Pracy, jakie są możliwości uzyskania dofinansowania na nasz kurs. Jesteśmy zarejestrowani w UP jako instytucja szkoleniowa pod nr 2.22/00231/2020.

SZKOLENIOWCY

Magdalena Jagodzińska

CZAS TRWANIA

7 zjazdów weekendowych (soboty i niedziele po 5 godzin)

ZAKOŃCZENIE

Egzamin:

 • część teoretyczna (w formie pisemnej)
 • część praktyczna (prowadzenie lekcji fitness)

Uczestnik kursu po zdaniu egzaminów otrzymuje kwalifikacje i tytuł Instruktora Fitness Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT, a także:

 • zaświadczenie o odbyciu szkolenia
 • legitymację Instruktora Fitness PSF 4FIT
 • certyfikat ukończenia kursu i zdania egzaminów na Instruktora Fitness PSF 4FIT
 • certyfikat udziału w szkoleniu specjalistycznym (dla osób wybierających pakiet VIP)

TERMINY SZKOLEŃ

Wybierz miasto:

Wszystkie

Brak wydarzeń

Menu
X