PILATES BASIC

Poznaj podstawowe ćwiczenia metody Pilates.

PILATES BASIC level I

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness, nauczycieli wychowania fizycznego, fizjoterapeutów, absolwentów AWF i wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ćwiczeń opartych na metodzie J. Pilatesa. Osoby biorące udział w szkoleniu powinny znać podstawy anatomii i biomechaniki.

PROGRAM SZKOLENIA

Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z podstawowymi ćwiczeniami metody Pilates, a także ich modyfikacjami. Zostaną przedstawione zalety ćwiczeń, ich wpływ na elastyczność i wzmocnienie mięśni, nauka prawidłowego oddychania, a także elementy relaksacji. Celem szkolenia jest nauka prowadzenia podstawowej lekcji pilates  zaczynającej się od rozgrzewki, płynnie przechodzącej do ćwiczeń wzmacniających mięśnie stabilizujące kręgosłup i obręcz biodrową, a kończącej się rozciąganiem całego ciała i wyciszeniem umysłu. Pierwszy etap szkolenia opiera się na zrozumieniu „gimnastyki rozumnej”, jaką jest pilates i pracy nad własnym ciałem, poznaniu jego potrzeb i praca nad jego słabościami. Nabyte umiejętności mogą zostać wykorzystane przy prowadzeniu zajęć w klubach fitness, podczas lekcji wychowania fizycznego, czy też gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, a także podczas samodzielnego treningu. Aby uzyskać tytuł PILATES INSTRUKTOR 4FIT należy kontynuować naukę i praktykę w kolejnym etapie szkolenia, które kończy się egzaminem.

OPINIE

INWESTYCJA: 700 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na bez odsetkowe raty. Dowiedz się więcej u swojego koordynatora oddziału (zakładka kontakt).

SZKOLENIOWCY

Joanna Podoska

CZAS TRWANIA

2 dni, około 12 godzin.

ZAKOŃCZENIE

Certyfikat uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe.

TERMINY SZKOLEŃ

Wybierz miasto:

Wszystkie

25wrzallday26Trener personalnyGdańsk

26wrzalldayStretchingPruszcz Gdański

Menu
X